Szukaj
Dodaj ofertę
  • Nie masz zakładki.

Twoja lista życzeń : 0 ofert

Zaloguj się
Policja Źródło: Aftenposten

Policja w Oslo bada użycie laserów podczas russetiden

Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie używania laserów wobec uczestników ruchu i służb.

Policja w Oslo poinformowała, że prowadzi śledztwo dotyczące używania laserów w trakcie obchodów russetiden. Funkcjonariusze badają zgłoszenia o oślepianiu kierowców oraz ingerencji w pracę służb ratunkowych i policyjnych. Dochodzenie ma wyjaśnić, kto i w jakim celu używał laserów oraz czy doszło do wykroczeń lub przestępstw.

Dla Polaków w Norwegii: Jeśli widzisz oślepianie laserem na drodze lub przy służbach ratunkowych, zgłoś to policji — to może zagrażać bezpieczeństwu i skutkować konsekwencjami prawnymi.

Źródło: Aftenposten · Zobacz źródło

Źródło oryginalne

Opracowanie NordInfo na podstawie informacji źródłowej. Wpis jest krótkim podsumowaniem przygotowanym dla Polaków w Norwegii.

Przejdź do źródła →
Translate »