W czwartek wieczorem lokalnego czasu kilka pięter w głównym gmachu Departamentu Obrony USA, Pentagonie, zostało ewakuowanych po zgłoszeniu o możliwym niebezpiecznym materiale w powietrzu. Służby przeprowadziły kontrole, a później poinformowano, że alarm okazał się fałszywy. Trwają jeszcze ustalenia, co wywołało alarm i czy doszło do błędu proceduralnego.
Dla Polaków w Norwegii: Dla Polaków w Norwegii: brak bezpośredniego wpływu na Norwegię — sytuacja dotyczy bezpieczeństwa w USA, warto śledzić komunikaty międzynarodowe jeśli planujesz podróż do USA.
Źródło: NRK Toppsaker · Zobacz źródło
