W Trøndelag doszło do poważnego wypadku: motocyklista zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, policja określa zdarzenie jako poważne. Nie podano na razie szczegółów dotyczących stanu zdrowia poszkodowanego ani okoliczności kolizji.
Dla Polaków w Norwegii: Zachowajcie ostrożność na drogach poza miastem, szczególnie o świcie i zmierzchu — zwierzęta leśne często wchodzą na jezdnię.
Źródło: NRK Toppsaker · Zobacz źródło
