Szukaj
Dodaj ofertę
  • Nie masz zakładki.

Twoja lista życzeń : 0 ofert

Zaloguj się
Norwegia Źródło: Aftenposten

Rządząca koalicja zapewnia miesięczny bilet za 495 kr w Oslo — władze miasta ostrożne

Koalicja czerwono-zielona zapewniła miesięczny bilet za 495 koron w Oslo, ale władze miasta ostrzegają, że może to być rozwiązanie tymczasowe.

W Oslo koalicja rządząca (rødgrønne) zagwarantowała wprowadzenie miesięcznego biletu komunikacji miejskiej za 495 NOK. Byrådet (władze miejskie) witają obniżkę cen, jednak wyrażają obawy, że decyzja może nie przetrwać bez dodatkowego finansowania — grozi jej krótkotrwały charakter. Dyskusja dotyczy źródeł finansowania oraz wpływu na budżet miasta i dalsze inwestycje w transport publiczny.

Dla Polaków w Norwegii: Jeśli jeździsz komunikacją w Oslo, przygotuj się na tańszy miesięczny bilet, ale śledź komunikaty miasta — zmiana może być tymczasowa.

Źródło: Aftenposten · Zobacz źródło

Źródło oryginalne

Opracowanie NordInfo na podstawie informacji źródłowej. Wpis jest krótkim podsumowaniem przygotowanym dla Polaków w Norwegii.

Przejdź do źródła →
Translate »