Szukaj
Dodaj ofertę
  • Nie masz zakładki.

Twoja lista życzeń : 0 ofert

Zaloguj się
Norwegia Źródło: NRK Toppsaker

Kronprins Haakon i Mette-Marit odwiedzili Mariusa Borg Høiby’a w więzieniu w Oslo

Kronprinsessa i kronprins odwiedzili mężczyznę przebywającego w areszcie w Oslo, informuje TV 2.

W niedzielę po południu Kronprinsesse Mette-Marit i Kronprins Haakon odwiedzili w więzieniu w Oslo Mariusa Borg Høiby’a, który od początku lutego przebywa w areszcie. TV 2 podaje, że wcześniej sąd i służby więzienne zgodziły, by Høiby wziął udział w spotkaniu poza zakładem dotyczącym stanu zdrowia księżnej. Kriminalomsorgen udzieliła na to zgody, a wizyta odbyła się w ramach ustaleń dotyczących kontaktów i bezpieczeństwa.

Dla Polaków w Norwegii: Dla Polaków w Norwegii: wizyta członków rodziny królewskiej w zakładzie karnym nie zmienia zasad postępowania wobec osadzonych – w razie potrzeby kontakt z Kriminalomsorgen.

Źródło: NRK Toppsaker · Zobacz źródło

Źródło oryginalne

Opracowanie NordInfo na podstawie informacji źródłowej. Wpis jest krótkim podsumowaniem przygotowanym dla Polaków w Norwegii.

Przejdź do źródła →
Translate »